Proč koupit nové elektrokolo právě v ekolo.cz?

Protože nabízíme výhody, ceny, garance a záruky, přístup a tradici, které vám jinde nenabízí...

Protože elektrokola od nás mají nadstandardní záruční lhůty.Protože elektrokola od nás mají nadstandardní záruční lhůty.
Klasická záruční lhůta 24 měsíců na celé e-kolo platí také pro podnikatele. Navíc elektrokolům zakoupeným v listopadu až březnu začne jejich standardní záruční doba běžet až v dubnu!


Protože u nás se elektrokola nejen prodávají, ale také vyrábí. Protože v ekolo.cz je vždy BATERIE a NABÍJEČKA součástí ceny elektrokola.
V ekolo.cz zákazníky nepodvádíme tak, abychom uváděli kupní cenu elektrokola bez baterie a bez nabíječky, jak se to děje například zde. Všechny modely na ekolo.cz jsou od důvěryhodných značek a e-kola od nás jsou ihned připravené k jízdě.

 

Protože se výrobě a prodeji elektrokol věnujeme nejdéle na českém trhu.Protože se výrobě a prodeji elektrokol věnujeme nejdéle na českém trhu.
Konkrétně už v dubnu 2007 jsme otevřeli první specializovaný obchod a servis elektrokol v Česku (v Dejvicích, ul. Nikoly Tesly). Vašim požadavkům hodně dobře rozumíme. Na silnice a stezky jsme vyslali už než 12.000 elektrických kol. A tipněte si, proč se elektrokolu zkráceně říká „ekolo“?

 

Protože nabízíme největší sortiment elektrických kol. 

Protože nabízíme největší sortiment elektrických kol. 
Oficiálně v roce 2019 zastupujeme 16 českých a světových značek. Nabízíme vám tak výběr z více než 700 modelů a variant elektrokol. A proto si u nás vybere opravdu každý. I vy!
 

Protože vše, co nabízíme si lze nezávazně vyzkoušet v našem Test Centru v Praze.Protože vše, co nabízíme si lze nezávazně vyzkoušet v našem Test Centru v Praze.
V prodejně v Krči máme fyzicky vystaveno přes 200 modelů elektrokol, která si můžete be problémů zapůjčit k testovací jízdě. 60 různých modelů pak máme v naší Půjčovně elektrokol k dlouhodobému testování a pronájmu. 

 

Protože v ekolo.cz vám dáváme až 30 dnů na výměnu zakoupeného elektrokola za jiný, lépe Protože v ekolo.cz vám dáváme až 30 dnů na výměnu zakoupeného elektrokola za jiný, lépe vyhovující, model.vyhovující, model.
Samozřejmě jakékoli zboží lze také nepoškozené vrátit, pokud bylo zakoupeno online ve standardní lhůtě 14 dnů. A pokud přemýšlíte o elektrokolu pro své blízké, kupte jim radši náš Dárkový certifikát a nechte rozhodnutí na nich.
 

Protože k zakoupenému elektrokolu v prodejně ekolo.cz vám provedeme Garanční servisní prohlídku zcela Zdarma.Protože nabízíme Garanční servis zcela zdarma!
K zakoupenému elektrokolu v prodejně ekolo.cz vám provedeme Garanční servisní prohlídku po ujetí až 500 kilometrů zdarma. Na náš odborný Servis elektrokol se prostě můžete kdykoli spolehnout.
 

Protože vám vždy nabídneme nejlepší cenu na trhu - a to je fakt! Protože vám vždy nabídneme nejlepší cenu na trhu - a to je fakt! 
Řídíme se cenami výrobců, ale protože nabízíme balíčky a různé celoroční slevové akce, váš nákup elektrokola v ekolo.cz bude vždy výhodnější než u jakéhokoli jiného prodejce. Při nákupu 2 e-kol najednou, nebo při uhrazení před-objednávky máte automaticky 5% slevu.  
 

Protože provozujeme značkový servis na všechny modely elektrokol na trhu.Protože provozujeme značkový servis na všechny modely elektrokol na trhu.
Máme certifikace pro systémy Bosch, Bafang, Yamaha, Shimano, Brose a Dapu. Jsme atestačním střediskem pro Národní profesní kvalifikaci: Mechanik Elektrokol. Máme vlastní pracoviště pro diagnostiku a repase baterií elektrokol.

 

Protože zrychlíme Vám elektrokolo zdarma.Protože zrychlíme Vám elektrokolo zdarma.
Umíme zrychlit většinu prodávaných modelů elektrokol až do 45 km/h. V rámci časové omezené akce to nabízíme pro modely se středovým pohonem Bafang též zdarma.

 

Protože u nás si Své elektrokolo můžete nakonfigurovat podle sebe. Protože u nás si Své elektrokolo můžete nakonfigurovat podle sebe. 
Nabízíme široký výběr sedel, držadel (gripů) a různých vzorků plášťů. Nabízíme klasické i "chytré" helmy a mnoho dalšího příslušenství, které vám bezplatně vyměníme nebo nainstalujeme na nové ekolo. Na elektrokole od ekolo.cz se prostě musíte cítit skvěle.   
 

Protože elektrokolo v ekolo.cz pořídíte výhodně na splátky i s nulovou akontací. Protože elektrokolo v ekolo.cz pořídíte výhodně na splátky i s nulovou akontací.
Podnikatelé a firmy si mohou sjednat Operativní leasing. Elektrokolo u nás hned pojistíme a přidáme nepřetržitou Asistenční službu. Elektrokolo umíme i hlídat prostřednictvím GPS. 

 

Protože každé elektrokolo u nás dodáváme výhradně kompletně složené a Protože každé elektrokolo u nás dodáváme výhradně kompletně složené a s otestovanou baterií - tedy 100% připravené k jízdě.s otestovanou baterií - tedy 100% připravené k jízdě.
Máme vlastní dopravu obsluhovanou vyškoleným prodavačem v rámci Hl. m. Prahy a Středočeského kraje. Dodáváme samozřejmě kompletně složená elektro-kola zdarma po celé ČR i na Slovensko. Náš sesterský obchod GreatEbike.eu pak distribuuje elektrokola do všech zemí Evropy.
 

Protože elektrokola opravdu testujeme a nenecháváme si zkušenosti pro sebe. Protože elektrokola opravdu testujeme a nenecháváme si zkušenosti pro sebe.
S časopisem VELO a s deníkem iDNES organizujeme každý rok Velký Test Elektrokol. Na prestižním veletrhu FOR BIKES provozujeme Testovací dráhu elektrokol. A každoročně pořádáme v Praze akci EBIKE FEST - největší český testovací festival věnovaný pouze elektrokolům. 

 

Protože u nás se elektrokola nejen prodávají, ale také vyrábí. Protože u nás se elektrokola nejen prodávají, ale také vyrábí. 
Společnost ekolo.cz je již od roku 2010 výrobcem vysoce ceněných elektrokol značky AGOGS Electric Bikes. Díky tomu máme výrazně lepší přístup k technologiím a servisním dílům než standardní prodejci jízdních kol a elektrokol.