Elektrokola BBF

Jednostopé BBF Miami

Tento model už bohužel není v naší nabídce.

Podívejte se, prosím, do kategorie, zdali nenajdete podobný, který by vám vyhovoval, nebo nám zavolejte na tel.: 220 99 1111 a společně vymyslíme nejlepší alternativu.

Proč toto ekolo?

BBF  Miami

Nákladní kolo BBF Miami je výbornou alternativou k autu, pokud žijete ve městě a chcete často přepravovat velké předměty nebo například s sebou chcete vzít několik dětí. Díky svému neobvyklému tvaru rámu je toto nákladní elektrokolo obzvláště rychlé a ovladatelné, a proto jej lze pohodlně používat v každodenním životě. 

Miami má navíc řazení Shimano Acera s 8 převody, které má správný převodový poměr pro každou situaci. Všechny převodové stupně lze řadit bez námahy. K brzdění se používají hydraulické kotoučové brzdy Tektro Auriga, které zajišťují po celou dobu vysokou úroveň bezpečnosti v silničním provozu. 

 

 

BBF  Miami

Děti mají v ložném prostoru stejně pohodlný prostor jako vaše hromadné nákupy. Nákladní kolo bez problémů unese zatížení až 142 kgPři pohybu vpřed vás středový motor Bafang Max Drive jemně podpoří až do rychlosti 25 km/h a umožní vám pohodlnou jízdu i do kopce a plně naložený. Pohodlně si můžete vybrat mezi 5 úrovněmi podpory nebo pomůckou pro tlačení na displeji. Potřebnou energii dodává lithium-iontová rámová baterie s kapacitou 522 Wh, což odpovídá dojezdu mezi 40 a 200 kmVzhledem k tomu, že kromě celkové hmotnosti má vliv i zvolená úroveň podpory, terén a povětrnostní podmínky, jako je protivítr, je stěží možné přesně specifikovat sortiment baterií pro elektrokola.

BBF  Miami

Nákladní elektrokolo jezdí na kvalitních silničních pláštích Schwalbe Big Apple, které mají kolem sebe reflexní proužky pro vysokou viditelnost v provozu. Jste tak dobře vidět i za špatných světelných podmínek. 

Miami je také vybaveno osvětlením Spanninga v souladu s StVZO, takže můžete své nákladní kolo používat přímo bez dodatečného dovybavení. 

Parametry

Typ pohonu Bafang Max Drive
Kapacita a typ baterie Li-Ion s BMS (36V - 15.5 Ah / 550 Wh)
Typ a materiál rámu Alu Tranport
Řazení Shimano Acera 8-Gang
Přední brzdy Alu Tektro Auriga Disc, hydraulisch
Zadní brzdy Alu Tektro Auriga Disc, hydraulisch
Sedlo Selle Royal
Nosnost cca. 200 kg
Ráfky Alu Hohlkammer, schwarz
Pláště Schwalbe Big Apple
Hmotnost vč. baterie 38 kg
Kapacita baterie Standardní

Videa

Cargo e-bike BBF Miami

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)