Elektrokola GIANT

Jednostopé GIANT Delivery E+

Nové speciální elektrokolo s motorem Yamaha SyncDrive Sport, baterií s kapacitou 500 Wh a řemenovým pohonem BeltDrive. Perfektní model pro osobní i pracovní využití. Cena včetně jednoho univerzálního nosiče !!

Kdy ekolo dostanete?

84 499 Kč

69 834 Kč bez DPH

na leasing od 1823 Kč / měsíčně bez DPH

Dostupnost: Skladem

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%

Proč toto ekolo?

GIANT Delivery E+
  • motor: Yamaha SyncDrive Sport 
  • baterie: 500 Wh 
  • integrované ovládání s LED kontrolkami
  • velikost rámu: uni
  • jedna rychlost
GIANT Delivery E+

Spolehlivý řemenový pohon BeltDrive. Spolu s výkonným středovým motorem SyncDrive Sport nabízí extrémní spolehlivost a pohodlnou jízdu i za těch nejnáročnějších podmínek.

GIANT Delivery E+

Toto sedlo se přizpůsobuje tělu cyklisty. Je velmi pohodlné a poskytuje správnou oporu v případě neočekávaných otřesů. Jezdec se tak nemusí obávát nerovných tras a silnic. 

Značka Giant vyvinula nové speciální elektrokolo Giant Deliver-E+. 

Giant Delivery-E+ má robustní hliníkový rám, nízkoúdržbový řemenový pohon BeltDrive, široké pneumatiky pro větší přilnavost a pohodlí a integrované ovládání s LED kontrolkami. Díky tomu je tento model perfektní elektrokolo pro osobní i pracovní využití.  

Díky výkonnému středovému motoru Yamaha SyncDrive Sport 70nm, hydraulickým kotoučovým brzdám a silné baterii s kapacitou 500 Wh vydrží elektrokolo velmi intenzivní a časté používání a je bezpochyby jedním z nejrychlejších způsobů doručování.  Elektrokolo je velmi oblíbené nejen u restaurací a společností doručujících jídlo, ale také mezi kurýrními a zásilkovými společnostmi.

Giant Deliver-E+ lze rozšířit o různé doplňky  jako je extra baterie EnergyPak či přední a zadní nosič.

Potřebujete poradit s výběrem správného cargo elektrokola? Neváhejte nás kontaktovat na 777 797 460 nebo cargo@ekolo.cz.  

 

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)